Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oskarża dyrektora lubelskiego Leclerca o dręczenie i obrażanie

Utworzony przez zmora złodziei:)), 9 marca 2009 r. o 23:19 Powrót do artykułu
ŚMIECH NA CAŁEGO jak można traktowac ludzi jak śmieci a potem kraść ich pieniadze dlaczego jeszcze nikt tego nie opisał co nie ma komu pujsc z tym niusem do gazet niech złodzieje poniosa kare tylko dlaczego ten proceder tak długo trwał bo skoro wawerek sobie działke budowlana kupil za ta kase to troche to trwało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I OK JA SIE TAM CIESZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ivo napisał:
I OK JA SIE TAM CIESZE
ciesz sie ciesz,jak wrócą wszyscy dawni kierownicy to tylko będzie wymiana wiesz czego,bo koryto zostalo to samo a chętnych nie brakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i gowno prawda dlaczego nowa dyrektorka miałaby sie obstawic kims kto juz tam kiedys byl i sie go pozbyli bzdura to by wychodziło na to ze ona jest taka sama jak prezes i dyro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
i gowno prawda dlaczego nowa dyrektorka miałaby sie obstawic kims kto juz tam kiedys byl i sie go pozbyli bzdura to by wychodziło na to ze ona jest taka sama jak prezes i dyro
mozna zadać pytanie dlaczego się ich pozbyli może byli niewygodni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co znaczy nie wygodni za duzo wiedzieli o machlojach i sie ich pozbyto i co jak wiedzieli i nic nie zrobili tylko przyjeli cieple posadki gdzie indziej i tacy maja tu wracac na dawne stołki smieszne to po co bylo sie pozbywac dyra i wawerka ograniczac jak ma byc to samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ta jego jola jest tez w to zamieszana bo nie nie wierze w to ze mirka i jolka nie wiedziały co sie w firmie dzieje zony prezesa i dyra maja chyba duza wiedze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sprawiedliwosci stanie sie zadosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieważne czy wiedzialy czy nie już ich niema i nie będzie,nie zmieniajcie tematu,mamy nowych zwierzchników godnych uwagi,jeden z nich już tu pracowal dawno,dawno temu i zachowanie tej pani również nie odbiegalo od zachowania dyra - furiatów nie sieją oni sami sie rodzą,więc pożyjemy zobaczymy,zdrówka życzę...wszystkim co jeszcze pracują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jaka to osoba wróciła na stary stołek dziwne bo jezeli pani dyrektor chce wprowadzac zmiany to chyba zle zaczyna obstawiajac sie tymi co juz byli co przyszła za barwińskiego a robi to samo smiech na całego to niech zacznie juz pchac w kieszonki jak oni po co czekac jak ma byc tak samo to niech bedzie do czego ona dazy skoro te zmiany widac niczego nowego nie daja jak wraca stare
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur** jak tak sobie czytam to wszystko to sądze że niektórzy powinni iść się leczyć do psychiatryka.Zamiast cieszyć się,że zmienił się zarząd to jeszc ze jadą na innych.Co zazdrościcie im,że teraz mają lepiej,żadna k***a ich nie gnoi?Mieszkam niedaleko i wiem co było kiedyś a co jest teraz.I jeszcze jedno : ta grupa kasjerek jest zaje****a.Oby było takich ludzi więcej,a nie takie kołtuny jak wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO KOLEŻANKI o co ci kurde chodzi bo twoja wypowiedz jest bez składu i ładu tu nikt nie czepia sie kasjerek sama nia jestem i wiem że ekipa jest ok a wczesniejsze kasjerki wcale nie były złe i nie wyzywaj kogoś jak gówno wiesz na ten temat poczytaj troche te wypowiedzi bo mi sie az flaki gotuja jak tu pisza takie osoby jak ty tu kazdy ma coś do powiedzenia na temat starego i nowego i kazdy ma prawo do wypowiedzi ale nikt nie czepia sie ani byłych ani obecnych pracownikow bo oni zapier***aja w tym burdelu wiec nie wypowiadaj sie na temat byłych kasjerek bo były owszem wyjatki niezbyt lubiane w gronie ale wiekszość była ok a i komu i co mamy zazdrościć zastanów sie dziewczyno co piszesz cieszysz sie ze ludzie potracili prace ze barwiński z wawerkiem zwalniali losowo i mieli to w du*** kogo to co ty wiesz jak sama na bruku wyladujesz to napisz czego wtedy bedziesz zazdrościc tym co dalej pracuja pomyśl zanim cos napiszesz bo nawet dyro nie jest niezastapiony wiec sama pomysl co tu wypisujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tak wszyscy kradli to mnie ciekawi co robili z ta kasa to ze wawerki kupili sobie działke budowlana to wiem a dyrektor i reszta co z tego mieli i dlacego nowa ai dyrektor obstawia sie ludzmi co juz tam pracowali CICHA WODA na poczatek a potem wam pokaze co potrafi znamy ja z zana i wiemy co to za aparatka nie zazdroszcze zawsze na poczatku stwarza pozory a potem..................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co u naszej moniczki byla afera i co zniknela dziewczyna na amen co z nia sie dzieje ktos wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ok zobaczymy jak bedzie z nowym zarzadem stary niech sie wali hura ze go nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o a co na te złodziejstwa powie zmora złodziei jakos sie nie odzywa w obronie złodziei co teraz ich nie bronisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak z ciekawosci weszlam i zastanawiam sie czy juz cos wiadomo co sie stało z dyrektorem i czy prezes tez poniesie konsekwencje tych czynów bo jezeli tak to dlaczego nie odebrali mu stanowiska i dalej tam jest i dlaczego zarzad komisaryczny nie wprowadzil zadnych istotnych zmian bo ja osobiscie ich nie widze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To proste widocznie zarząd i dyrekcja kradła nie tylko dla siebie, i miała przyzwolenie. Zarząd pomimo małego wzrostu ma szerokie plecy. Ciekawe co na to UKS. Jeżeli firma nie płaci wierzycielom, to trzeba odkupić wierzytelności i odebrać należności bezpośrednio od zarządu. Zapewne bardzo sie opłaci. Wynika to z wcześniejszych postów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niech ku*** gina bo na to zasłuzyli smiecie jedne złodzieje pier***one
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
same złodzieje i juz na stos albo lapy poucinac jak za czasów pierwoswiecia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...